به مرکز آموزش مجازی نگارستان خوش آمدید  
                            ارائه دهنده بیش از 40 دوره آموزشی به صورت غیر حضوری                                                   07142527191

آموزش مجازی یک شیوه نوین از آموزش های از راه دور و غیر حضوری می باشد که به منظور دسترسی آسان ، ارزان و سریع همه افراد به منابع و خدمات آموزشی در هر زمان و مکان با استفاده از تکنولوژی های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات مانند ابزارهای الکترونیکی انجام می گیرد.
آموزش مجازی، یعنی آموزش و یادگیری توسط ابزارهای الکترونیکی و تحت وب . محتوای دوره آموزشی با استفاده از ابزاری مانند صدا٬ تصویر و متن یا ترکیبشان و فایل های مالتی مدیا و گاها فیلم های آموزشی ارائه می شود ، که می‌تواند با بهره گیری از ارتباطات دوطرفه بین دانش پذیران و مدرسین ، کیفیت ارائه و بهره مندی از دوره آموزشی را به بالاترین سطح خود برساند.
• نحوه فعالیت
مرکز آموزش مجازی نگارستان ، بعنوان رابط ارائه خدمات آموزشی بستر مناسبی را جهت بهره مندی دانش پذیران بر طبق دستورالعملها و بخش نامه های اجرایی مرکز اصلی فراهم نموده است.

شرایط استفاده از دوره های آموزشی کوتاه مدت مرکز آموزش مجازی نگارستان
• هر یک از افراد جامعه با هر مقطع تحصیلی در صورتیکه توانایی کافی جهت استفاده و کار با کامپیوتر و اینترنت را داشته باشند و می توانند اقدام به انتخاب ، ثبت نام و استفاده از دوره آموزشی مورد نیاز خود نمایند.
• ثبت نام همزمان در چند دوره آموزشی توسط دانشپذیران بلامانع می باشد و گاها با انتخاب چند دوره آموزشی می توانند از تخفیف ها و مزایای خاص این مدل ثبت نام بهره مند گردند.
• بعداز ثبت نام و دریافت بسته آموزشی توسط دانش پذیر، امکان انصراف وجود ندارد .
• به سبب شیوه آموزش مجازی مرکز آموزش مجازی نگارستان امکان مراجعه حضوری افراد و رفع اشکال حضوری برای دانشپذیر امکان پذیر نبوده و دانشپذیر باید از طریق سیستم های کمک آموزشی و رفع اشکال آنلاین که در پروفایل کاربری اش موجود است استفاده نمایند تا اساتید مرکز نگارستان پاسخگوی سوالات دانشپذیران باشند.
• در برخی موارد به تشخیص متخصصین مرکز نگارستان ، پس از بررسی مستندات و سوابق علمی و کاری دانش پذیر رزومه آنها به عنوان پروژه پایان دوره آموزشی پذیرفته می شود.
• پروژه های پایان دوره می توانند خلاصه ای از منابع آموزشی ارسالی برای دانشپذیر و یا اینکه یک تحقیق یا پژوهش علمی ،پیرامون موضوع دوره آموزشی،با تایید استاد مربوطه تعیین و ارائه گردد.
• در صورتی که پروژه های پایان دوره ارسالی دانشپذیران از ارزش بالای علمی برخوردار باشند،در وبسایت نگارستان به عنوان پروژه برتر قدردانی و منتشر می گردد.

• منابع آموزشی دورههای درخواستی :
منابع آموزشی در قالب مولتی مدیا و جزوه آموزشی برای دانش پذیران ارسال می گردد.
• محتوای منابع آموزشی
محتوای منابع آموزشی توسط اساتید مجرب و متخصص با رویکرد دوره های کوتاه مدت آموزشی،به صورت فشرده بوده و در قالب کتاب الکترونیکی ،ارائه مطالب ،و مولتی مدیا و بعضی از دورهها در قالب فیلم آموزشی ارائه می گردد.

• افزودن دوره های آموزشی جدید به لیست دورههای آموزشی
مرکز نگارستان بر اساس نیاز آموزشی متقاضیان می تواند با درخواست کتبی و طرح مسئله در شورای آموزشی مرکز ،نسبت به این مورد درخواستی دوره آموزشی جدیدی بیافزاید.
• نحوه ثبت نام در مرکز
ثبت نام در مرکز از طریق وب سایت مجاز،به صورت تلفنی و ارتباط با مشاورین مرکز و به طور کلی از راه دور قابل انجام میباشد.
نکته مهم : مرکز نگارستان مسئولیت ثبت نام در هیچ وب سایتی به جز وبسایت www.negarestane-learn.ir را نمی پذیرد.
شهریه دوره ها در واحد امور مالی بررسی و اعلام میگردد و دانشپذیران می توانند از طریق درگاه پرداخت آنلاین و یا شماره حساب های مرکز ،اعلام شده در سایت ،نسبت به پرداخت شهریه ی خود اقدام نمایند.

• صدور گواهینامه پایان دوره
برای دانشپذیران نگارستان،بعد از ارزشیابی و گذراندن موفق دوره ، .گواهینامه پایان دوره آموزشی صادر می گردد. این گواهینامه ها صرفا جهت تایید گذراندن دوره آموزشی بوده و ارزش دیگری ندارد و به هیچ عنوان معادل گواهینامه مهارتهای فنی حرفه ای ، مهارتهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مدارک آموزش عالی آزاد ، دانشگاه جامع علمی کاربردی ، وزارت بهداشت و مدارک دانشگاهی مانند لیسانس ،فوق لیسانس و غیره و یا مدارک وزارت آموزش و پرورش همچون دیپلم نمی باشد و صرفا به معنی سپری نمودن یک دوره آموزشی کوتاه مدت بوده و معادل و هم تراز هیچ یک از مدارک آموزشی موسسات علمی کشور نیست.

• دانشپذیران باید قبل از ثبت نام تحقیقات لازم را انجام دهند که گواهینامه های صادره در جهت هدف آنان(مانند ادامه تحصیل، ترفیع شغلی و…) قابل ارزشیابی ارگان مربوطه قابل ارائه می باشد یا نه.زیرا مرکزنگارستان هیچ مسئولیتی در این زمینه بر عهده ندارد.

مجوزها

نمونه گواهینامه ها

نمونه گواهینامه ها

 
Arithumb 5abbf6331555c5c835fc33bde88d28a0 300 400
 
Arithumb 5048410c8050d1cfe0c6336cc0cb5aa8 300 400
 
Arithumb Ae0768c2dd201a2b0cc7900a4d99f469 300 400
 

نمونه گواهینامه ها

88
locatio استان فارس، شهرستان نورآباد ممسنی، میدان معلم، خیابان حافظ، کوچه 3،سمت راست درب سوم
تلفن تماس
phone 07142527191
ایمیل ما
mail این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آنلاین آموزش ببینید

IMG 20220112 WA0002

درباره نگارستان

نگارستان ، آموزشگاه آنلاین مجازی می باشد و با استفاده از تجارب و آموزش های اساتید معتبر و شناخته شده اقدام به آموزش مجازی کارآموزان و دانش پژوهان نموده و بستری مناسب جهت پیشرفت برای همه شما عزیزان فراهم نموده است.آموزشگاه مجازی نگارستان یک مرکز دانش پژوه علمی است که از آخرین و بروزترین منابع و آموزش های موجود بهره برده و با آموزش های روان و ساده گامی موثر در توسعه دانش کشور برداشته است.

logo-samandehi